Garanti Bankası Bonuslarım Yüklenmedi!

Pınar Ö. |

Garanti Bankasının bonus kart kullanıcısıyım. Banka yılbaşında boş yok isimli bir kampanya düzenlemiş ve 75 TL ve üzeri harcamaya; 2,5,10,20,50 TL arasında değişen bonus vereceğini iddia etmiştir. Ne hikmetse 8 kere yaptığım alışverişin tamamında en düşük hediye olan 2 TL'yi kazanmış olmamı tesadüflerle izah edemiyorum.

5 ihtimalli bir durumda 8 kere aynı rakamı tutturmak, bu rakam en düşük olan rakamsa daha da anlamlı hale geliyor. Muadil kampanyalardan 50-55 TL kazanma şansım varken Garanti Bankasının kampanyasına itimat etmemi yukarıda açıkladığım sebepten ötürü yanıltılmış olarak görüyorum. Güvenilirliğin sorgulanmaması için bu ilginç tesadüfü telafi edecek ilave bonus talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  10:44

  Müşterimiz Sn. Pınar Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş