25 Ekim 2014

Garanti Bankası Bonus.com.tr İle Alo Garanti Arasında Bilgi Tutarsızlığı.

24/10/2014 tarihinde www.bonus.com.tr sitesinde yer alan ekstre taksitlendirme ile ilgili bilgi metnine istinaden alo Garanti'yi arayıp ekstre borcumu taksitlendirmek istediğimi söyledim. Garanti Bankası müşteri temsilcilerinden isminin B*** olduğunu öğrendiğim hanım ile saat 16:28'deki telefon görüşmemizde bu uygulamanın yapılmadığı tarafıma iletilmiştir.

Sadece ekstre atlatılabileceği (ertelenebileceği) söylenmiştir. Sitede yer alan bilgilere istinaden yapılmasını istediğim işlem alo garanti tarafından yapılmamıştır. Eğer Alo Garantide verilen bilgiler doğru ise web sitesinde yer alan bilgiler tamamen yanlış demektir. Acilen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Adem 412 Okunma

Cevaplar

  • Adem27 Ekim 2014

    Bugün,27/10/2014 tarihi itibari ile banka tarafından (444 0 338) arandım. Farklı bir şey söylenmedi.. Uygulamanın mümkün olmadığı, benimde söylediğim gibi bir tutarsızlık olduğunu kabul ettiler. Madem ki tutarsızlık var benim mağduriyetimi giderin dedim ama sanki karşımda kurumsal bir firma değil, bakkal ahmet amca var. Kapı duvar.. Bu işlemin iptal edilmediği, sadece dondurulduğu iddia ediliyor. Madem öyle o ibareyi de orada bırakamazsınız, vatandaşı yanıltamazsınız. Tutarsızlık kabul ediliyor fakat çözüm üretilmiyor.Avukatımla görüşüp, bu tutarsızlıkla ilgili mağduriyetimin giderilmesi için ve başka insanlarında mağdur edilmemeleri için yasal takip sürecini başlatmayı düşünüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Adem Tugay M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön