Garanti Bankası Bonus Yüklenmiyor!

Yusuf Ö. |

Bankanızın 97****02 numaralı müşterisiyim. 5406 **** **** 8010 nolu Bonus Plus kredi kartımla
http://bonus.com.tr/bn5/ adresinde detayları bulunan kampanyada gerekli olan alışverişleri gerçekleştirdiğim halde 20 TL bonus ilgili kredi kartıma yüklenmemiştir. Kampanyaya mesajla davet geldi.

Kampanya detayında mesaj gönderildikten sonraki alışverişlerin dikkate alınacağına dair bir ifade BULUNMAMAKTA olup - Kampanyaya katılmak için 28 Şubat 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonundan "HAZIR" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir. - ifadesi bulunmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılıp 20 TL bonusun ilgili kredi kartıma yüklenmesini önemle rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ö.
  11 Mart
  20:10

  20 TL bonus kartıma düzeltme bonusu olarak yüklenmiştir. Bir önceki mesajımda belirttiğim 50 TL bonusun da Gerekli kontrollerin yapılıp ilgili kredi kartıma yüklenmesini önemle rica ederim. Sistem farklı şikayet oluşturduğumda reddediyor.

 • Yusuf Ö.
  11 Mart
  12:41

  Bankanızın 9738602 numaralı müşterisiyim. 5406 **** **** 8010 nolu Bonus Plus kredi kartımla http://bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1833 adresinde detayları bulunan "AŞK" bonusu kampanyasında gerekli olan alışverişleri gerçekleştirdiğim halde 50 TL bonus ilgili kredi kartıma yüklenmemiştir.
  Kampanya detayında mesaj gönderildikten sonraki alışverişlerin dikkate alınacağına dair bir ifade BULUNMAMAKTA olup - Kampanyaya katılmak için müşterilerin "ASK" yazıp 1 – 28 Şubat 2013
  tarihleri arasında 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. - ifadesi bulunmaktadır.
  Gerekli kontrollerin yapılıp 50 TL bonusun ilgili kredi kartıma yüklenmesini önemle rica ederim.

 • 09 Mart
  17:13

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.