27 Şubat 2015

Garanti Bankası Bonus Yüklenmedi!

Bankanızın **** 6117 0110 **** kart no'lu müşterisiyim. N11 firmasıyla yaptığınız anlaşma gereği 111 TL hesabıma yüklenmesi gerekiyordu. Alışveriş öncesi mesajı gönderip 1040 TL alışveriş yaptım 111 TL hesabıma yüklenmedi. Daha önce de 2 kez aynı sorunu yaşadım uzun uğraşlar sonucu zor bela yüklediniz.

Şimdi de çeşitli bahaneler sunarak yüklememek için her yolu deniyorsunuz. Yüklemek istemiyorsanız yapmayın kampanyayı. Ekibinizin bizimle irtibata geçecek bir durumu yok taahhüt ettiğiniz 111 TL hesaba yükleyin. Her seferinde aynı eziyeti çektiriyorsunuz.

Hakan 189 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Hakan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön