Baris K. Teşekkür Mesajı

Söz verildiği gibi geç de olsa yüklendi yüzüstü bırakmadı teşekkürler

Garanti Bankası Bonus Yüklenecektir Diyor Yüklemiyor!

Baris K. |

29 Mayıs günü Bonus AMEX kartımla 10. alışverişim için 10 TL bonus kazandım. Bunun üzerine SMS geldi ve 3 alışveriş daha yapın 10 TL daha kazanın şeklinde. Sistemsel bir hata olmaması için Alo Garanti'yi aradım, 29 Mayıs günü ve kendisi 13. alışverişime bir 10 TL daha kazanacağımı hatta 13. alışverişimden sonra ekstra SMS gelebilir. Daha çok bonus kazanabilirsiniz şeklinde yanıt aldım kayıtların incelenmesini talep ediyorum.

13. alışverişime bonus puan kazanmadığım gibi bir şeyle itham edildim. Acilen kayıtların dinlenmesini ve hakkım olan bonusu ve özür talep ediyorum. 10.alışverişimde kazandığım 29 Mayıs tarihindeki 10 TL'yi Bonus Flash ekranından ekran görüntüsünü ve hemen ardından gelen SMS görüntülerini 3 alışveriş daha yani 13. alışverişime 10 TL daha kazanacağımı bildiren ekran görüntüleri ektedir.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baris K.
  06 Temmuz
  21:30

  Söz verildiği gibi geç de olsa yüklendi yüzüstü bırakmadı teşekkürler

 • 23 Haziran
  13:23

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş