Garanti Bankası Bonus Yıllık Üyelik Bedeli!

İbrahim S. |

Her yıl aynısını tekrarlıyorlar. 69 TL yıllık üyelik bedeli yazıp 20 TL sini iade ettik (sus payı) diyorlar. Önceki sene telefonla arayıp iptal ettirmiştim. Bu sene politikalarını değiştirmiş olmamalılar ki başka bir şey yapamayız diyorlar.

İade işlemi yapılmazsa gerekli başvuruları yapacağımdan emin olabilirsiniz. Siz yasal olmayan bir ücreti yansıtarak haklı duruma geçtiğinizi zannediyor olabilirsiniz lakin ben bu ücreti sizden geri alacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim S.
  14 Mayıs
  08:38

  merhaba,

  Bana haklımüşteri den mail ile geri dönüş yaptılar. bu ücret tamamen yasal bir ücrettir diye. fakat ben şunu soruyorum; ben 3 tane kart hiçbir zaman istemedim. alın dursun lazım olur daha iyi, puan birikir vb. ben önceki sene de ikisini iptal ettirmek istedim. yok puan yukleyeleim falan deyip iptal ettirmediler. şimdi ise ücret yansıtılıyor. sonuç olarak ne gerek var bir bankadan 3 karta iptal et vesselam.

 • 12 Mayıs
  09:36

  Müşterimiz İbrahim S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş