Garanti Bankası Bonus Yatmadı!

Bilal A. |

***1410 no.lu telefonuma 12 Şubat 2016 tarihinde gelen SMS ile 12-15 Şubat 2016 tarihleri arasında toplam 300 TL harcamaya 20 TL Bonus verileceği yazıyordu. Kampanyaya Bonus Flaş üzerinden katıldım ve belirtilen harcamayı yaptım. Fakat 20 TL Bonus kartıma yatırılmadı.

Çağrı merkezinden 3 defa kayıt bıraktım. Gelen cevaplarda; cep telefonumdan kampanyaya katılım SMS'i göndermemişim, puan o nedenle yatmıyormuş. Ama kampanya şartlarını bir zahmet okusalar kampanyaya Bonus Flash üzerinden katılım sağlanabileceğinin yazdığını ve benim de Bonus flaş üzerinden kampanyaya katıldığımı göreceklerdi.

Açılan diğer kayda ise; kampanya sadece SMS gönderilen müşterilere özel olduğu cevabı verilmiş. Ama benim cep telefonuma kampanya SMS'i zaten gelmişti. Anlaşılan o ki; açtırdığımız kayıtları değerlendiren birim ne kampanya şartlarından ne de kimlere SMS gönderildiğinden bihaber.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal A.
  08 Mart
  15:28

  Cevap yazmışsınız ama ne arayan var ne soran.

 • 05 Mart
  15:33

  Müşterimiz Sn. Bilal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş