18 Şubat 2014

Garanti Bankası Bonus Şubat Ayı Kampanyası Puanım Yatmadı!

Garanti Bonus şubat ayı kampanyası için 3340 mesaj gönderdim ve kampanyaya katıldım. 4 harcama yaptım şu ana kadar ama cep telefonuma 2 harcama daha yapın diye mesaj geldi. Teknosa'dan biri 50 tl diğeri 54 tl'lik harcama yaptım biri geçmemiş bununla ilgili gerekli işlemin yapılmasını talep ediyorum.

Tuğba 165 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba 26 Şubat 2014

    4440333 ARADIM.aynı gün teknosa dan 2 kere çektirdiğim için birincisi kampanyaya dahil edilmiş diğeri edilmemiş ama gelen msj larda ve de kampanyayla ilgili ayrı günlerde diye bir ibare yer almamaktadır. Bu hakkımın dahil edilmesini talep ediyorum.

  • Tuğba 24 Şubat 2014

    tarafıma ulaşılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimiz Tugba K.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön