19 Ocak 2016

Garanti Bankası Bonus Puanın Borca Dönüştürülmesi!

Garanti Bankası kredi kartı kullanıyorum. 04.01.2016 tarihinde 100 TL Bonus geri alım yapılmış. Bankayı arayıp sorduğumda sistemsel olarak yansıdığını belirttiler, 100 TL kredi kartıma borç çıkardılar. 08.01.2016 tarihinden itibaren her gün görüşme yaptım ama müşteri hizmetlerindeki görevliler her seferinde kayıt oluşturdukları ifade ettiler sonuç ise 50 TL Bonus yüklemesi yapmışlar.

Ben ise 100 TL'nin kredi kartımın borcundan düşülmesin istiyorum biliyorsunuz ki Bonus puanı her yerde kullanamıyorum. Benim 100 TL ödeme gücüm olmadığından kendi çıkardıkları borca faiz işletilecek bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Huseyin 21 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Hüseyin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön