Garanti Bankası Bonus Puanım Yüklenmedi!

Kemal E. |

Bonus kartıma yılbaşı kampanyasından kazandığım 60 yerine 40 TL Bonus yattı. Bilgi talep ettim. Sadece bir kere hiçbir taahhütte bulunmadan telefon faturası ödediğimden -20 TL'sistem hatası olarak kesildiği bilgisi iletildi. Durum düzeltildi. 20 TL yüklenecek maili geldi. Yüklenmedi. Garanti Bankası yüzünden harcayamadığım 20 TL Bonusumun yüklenmesini istediğimde yüklemediler. Ocak 2013'e kadar aylarca aynı durumla karşılaşmıştım ve sorunum çözülmüştü. 20 bonusumu yatır lütfen Garanti Bankası!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal E.
  18 Şubat
  22:20

  Şikayetvar.com basliklari ve iceriği degistirmeye baslamis. Vatandasin bir care kapisi daha kapaniyor mu? Garanti bankası 2014 (evet 2014 haziran) yilinda 20 TL bonusa 12 ay taahut sartli fatura kampanyasından yararlandigimi ve talimatımı iptal edince puanimi kestiklerini iddia etti. İlk aradioimda bunun sistem hatası olduğunu soylemislerdi. ayrıca 12 ay taahhutlu Türk Telekom aboneligine 20 Bonus veren bir kampanya bulamadim.

 • 17 Şubat
  14:47

  Müşterimiz Sn. Kemal E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş