Garanti Bankası Bonus Puanım Geri Alındı.

Okan D. |

Müşteri numaram 22**** 30 Aralık tarihinde 501 TL'değerinde alışveriş yaptım ve kampanya dahilinde sanal kart ima 7 Ocak tarihinde 50 TL yüklendi. Ancak 14 Ocak tarihinde hediyem geri alındı. Kampanya şartlarını birkaç defa inceledim. Kampanyaya göre, sanal karta yüklenen hediye, hesap kesim tarihinde karta tanımlanacaktır diyor. Öyle de oldu.

10 Ocak tarihinde kartıma tanımlandı. Ancak kampanya şartlarında sanal karttan kredi kartına aktarılan hediyenin 14 Ocak tarihinde kullanılmaması halinde geri alınacağı belirtilmiyor. Ben de buna güvenerek hediyeyi hemen kullanmadım ve hediyemi geri almışsınız. Burada resmen bir hak ihlali var ve ben hakkımı istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan D.
  31 Ocak
  16:52

  Şartlar ininya şartları yanlış anlamışım gibi muamele yapıldı. Ben her şeyin farkındayım... En makul zamanda garanti ile olan tüm baglatimi koparacagim.

 • 26 Ocak
  12:12

  Müşterimiz Sn. Okan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş