04 Mart 2015

Garanti Bankası Bonus Puan Vermemek İçin İnsanları Yanıltıyor.

26 Ocak - 15 Şubat tarihleri arasında bonus Flex' i kartımız ile alışveriş yaptık. Mart ayında puan vereceklerini, bu puanları da bir hafta içinde bitireceklerini söylediler. Buraya ya kadar tamam. Kampanyanın bitti hala puanları yüklemediler, aradım hatta bir müşteri temsilcisi bana sıkıntı yok, alışverişi yapmışsınız dedi.

Sonra bir daha aradım araştırılıyor yok ney işte, bugün sabah aradığımda sizin kartınız Flex' i mesaj atamamışsınız dedi, şok oldum puan vermemek için insanları bu kadar bekletip yanıltıyorlar. Kaç kere kapatmak istedim, aradılar yok şöyle,yok böyle insanları gebe bırakıyor. Ama 1 ay içinde borcumuz ödemeyip komple kıracağım o zaman ne yapacaksa yapsınlar.

Emre 184 Okunma

Cevaplar

  • Emre 04 Mart 2015

    Değerlendirmeye filan almayın bir ay içinde kapatacağım o kartımı kıracam beni aramayın

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Emre Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön