Garanti Bankası Bonus Kredi Kartımdan 69 TL Yıllık Kart Aidatı Aldı!

Cemil İ. |

Garanti Bankasından bonus kredi kartım vardı. Yıllık üyelik aidatı alınması sebebi ile kapattırmıstım daha sonra Garanti Bankası tarafından defalarca arandım üyelik aidatı olduğunu için istemediğimi söylediğimde üyelik aidatının yansıması durumunda çağrı merkezlerini arayarak bu ücreti bonus puan olarak geri iade edeceklerini söylediler.

Daha sonra bende bu düşünceyle bonus kredi kartı başvurusunda bulundum 1 yıldır kullanıyordum 4043.....2020 no'lu bonus kredi kartımın bu ay ki ekstresinde 69 tl yıllık üyelik bedeli yansıtıldığını gördüm. Bunun üzerine 4440333 no'lu çağrı merkezini arayıp ücretin iadesini istedim ancak bunun mümkün olmadığını söylediler verdikleri taahhüde uymadılar şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil İ.
  15 Mayıs
  13:31

  1 YIL KALMA SÖZU VERIN 50 TL BONUS TUKLEYELİM DEDİLER BENDE KABUL ETMEDİM TUKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURU YAPTIM

 • 12 Mayıs
  09:34

  Müşterimiz Cemil I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş