Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı..

Mehmet Deniz S. |

Bonus kartımdan her sene olduğu gibi bu senede kart ücreti kesildi. Geçen senelerde kesilen tutar bonus olarak yansıtılabiliyordu. Bu sene 75 TL kesip 40 TL gibi bir rakam bonus verebiliriz dediler. Bu ücretin geri ödenmesini talep ediyorum ve bundan sonra kesilmemesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Deniz S.
  25 Ağustos
  09:11

  Haklı müşteri hattı adlı garantinin servisinden gelen mail de biz bunu her sene alıcaz geride ödemicez diyorlar. Haklı müşteri değil haklı biziz diyorlar kısacası. bana da 1 hafta sonra aylığı aldığımda kartı kapattırmak kalıyor. Garantinin bu tutumu her sene artık can sıkmaya başladı. Yapıkredi de kullanıyorum cardfinans da kullanıyorum hiç birisinde kart ücreti yokken flexi de yıllık ücret yok diye saçma bir cevap alıyorum.

 • 24 Ağustos
  16:52

  Müşterimiz Sn. Mehmet Deniz S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş