22 Kasım 2014

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Aidatı!

Yıllardan beri bonus kredi kartı kullanmaktayım. Daha önceleri de yıllık aidat kesiliyordu ama ilgili banka şubesinden almış olduğumuz itiraz belgesi ile tüketici haklarına giderek, kesilen aidatı geri alabiliyor idik ama şimdi işi iyice yokuşa sürmeye başladılar. Banka şubesinde çalışanların müşteriye karşı hiç saygısı yok!

İtiraz başvurusu yaptığımızda, bize belge veremeyeceklerini, 4440333'ü arayacaksınız deniyor, verilen numarayı arıyoruz bu defa da karşımızda muhatap bulamıyoruz! Bunlar sanırım müşterileri kendilerine bağımlı zannediyorlar! Bu gidişle mevcut taksitler bittiğinde, kartı iptal ettirip kullanmayacağım.

Erdal 269 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 06 Ocak 2015

    Şikayet konusu bu sitede yayınlamaya başladığından bu güne 45 gün geçmiş olmasına rağmen, henüz çözüme kavuşmuş değil. Anlaşılan bunlar, kanuna aykırı olarak kestikleri kart aidatını iade etmeyecekler ve tabi ki bizde Garanti bonus kredi kartını kullanmayacağız. Mevcut taksitler bitince de kesin olarak bu kartı iptal edeceğim.

  • Erdal 01 Aralık 2014

    BENİMLE İLETİŞİME GEÇEN BAYAN GÖREVLİ, KESİLEN YILLIK KART AİDATININ SANKİ YASAL OLDUĞUNU KABUL ETTİRMEYE ÇALIŞTI..YANİ BİZİM ŞİKAYETİMİZ AYNEN DURUYOR ÖYLECE.KONUNUN DEĞERLENDİRMEYE ALINDIĞINI YAZIYORLAR AMA,ÇÖZÜLMÜŞ BİR KONU YOK HENÜZ.TEŞEKKÜRLER İLGİNİZE.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Erdal T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön