Garanti Bankası Bonus Kredi Kart Aidatları.

Ayhan A. |

Merkez hakem kurulu kararıyla Garanti Bankası bonus kart aidatlarının tarafıma ödenmesi yönünde karar aldı. Kütahya Garanti Bankasına giderek evrakları verdim 3 değişik kartım vardı. 2' sini onayladı 1 'sini 200 tl olduğu için beni mahkemeye verdiler, diğer 2 'side hesap kesiminde hesabımdan düşeceği söylenmesine rağmen herhangi bir extradan düşme gözükmüyor.

Garanti Bankası Kütahya şubesini aradım oradan bana söylenen telefonuma mesaj geleceği ondan sonra ödeme yapılacağı söylendi aradan 1 ay kadar zaman geçti herhangi bir mesaj gelmedi. Daha sonra Garanti Bankası'nı genel merkezi aradım oradan da aldığım cevap biz ilgilenmiyoruz Kütahya merkez şube ilgileniyor denildi. 5 aydır hala ödeme yok.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  14:05

  Müşterimiz Ayhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş