07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Bonus Kartıma 25 TL Hediye Bonusu Yüklemedi!

Bonus kartımla 4 Nisan-30 Nisan 13 arası geçerli olan "HER YER" kampanyası kapsamında, 2'si normal 4'ü sanal bonus kartımla olmak üzere 50 TL ve üstü 6 alışveriş yaptım. Bu kampanya dahilinde 25 TL bonus kazandım (kampanya koşullarına göre ilk 50 TL'lik harcama sayılmıyor). İlgili web sitesinde, bu bonusların 4 Mayıs 2013 tarihinde Bonus kartıma yükleneceği, ayrıca bu kampanyaya SANAL bonus kartların da dahil olduğu (öyle yazmasaydı alışveriş yaparken sanal kartımı kullanmazdım), ve bonusların 24 Mayıs'a kadar geçerli olduğu çok açık ve net bir şekilde yazmasına rağmen, bu bonuslar kredi kartıma hala yüklenmedi. Call Center da bu bonusları göremiyor! Bu banka kendi kurallarını hiçe mi sayıyor?

Selin 57 Okunma

Cevaplar

  • Selin 16 Mayıs 2013

    Sayın İlgililer (ya da İlgilenmeyenler!!), Bu şikayetimle ilgili olarak 8 Mayıs Çarşamba günü Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri'nden bir kişi beni bizzat aradı ve konuyu Genel Müdürlüğe ileteceğini ve sorunun en geç 3-4 gün içerisinde giderileceğini belirtti. Bugün 16 Mayıs Perşembe ve şu an itibariyle hala bu 15 TL Bonus hesabıma yüklenmiş değil. Zaten bu bonusların son kullanma tarihleri de 24 Mayıs. Garanti Bankası çok net bir şekilde kampanyalarda müşterilerine verdiği sözleri tutmuyor. Ben her gün yüklendi mi yüklenmedi mi diye bonus takibi yapmak mecburiyetinde değilim. Bir sonraki adımım Tüketici Mahkemesi olacak sanırım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön