21 Kasım 2014

Garanti Bankası Bonus Kart Yıllık Üyelik Bedeli Yansıttı.

6 ay önce Garanti Bankasından arayan bir bayan ile yapmış olduğum bir görüşmede bana AMEX verilmeye çalışırken Kart ücreti ödemek istemediğimi ve bu yüzden Kartı istemediğimi belirttim. Kullanmakta olduğum bonus kartın ücretinin bana yeterli olduğunu belirtince bana "kart ücreti yansıtmayabiliriz, harcama sözünüze karşın üyelik bedeli alınmaz" dedi.

Bu ay ki ekstremde 89 TL Kart ücretini görünce aradım ve bana söyleneni belirttim, "o kampanyamız sona ermiştir" dendi. Yani Kart ücreti alınacakmış, harcama sözüne istinaden iptal edilemezmiş.
Bir Banka 6 ayda bir fikir değiştirebilir mi? Garanti bankasından bunu beklemezdim, taksitler bitince 12 yıllık kartımı iptal ettireceğim.

Yiğit 585 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Yiğit B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön