09 Aralık 2015

Garanti Bankası Bonus Kart Üyelik Ücretini İptal Etmiyorlar!

Kullanmakta olduğum Bonus kredi kartımdan 86 TL Üyelik Ücreti alınmıştır. Daha alalı 6 ay oldu kartı hemen ücret talep ediyorlar. Aradığımda iptal edemeyiz size 50 TL'sini Bonus olarak geri verelim 1 yıllık kullanma sözü verin diyorlar.

Başka bankalarda müşteri kaybetmemek için hemen iptal ediyorlar bu tarz şeyleri ama Garanti Bankası'nın böyle bir hizmeti yokmuş iptal etmek isteyince 86 TL ödersiniz öyle kapatırsınız diyorlar. Böyle bir durum görmedim, öyle böyle yapıp alıyorlar parayı... Bu duruma acil çözüm bulunmasını rica ediyorum.

Emre 35 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Emre Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön