23 Şubat 2015

Garanti Bankası Bonus Kart Üyelik Ücreti!

10 yıldan fazladır kullandığım bonus kartıma her yıl gelen üyelik ücreti yapılan görüşmelerden sonra alışveriş bonusu olarak tekrar kartımın hesabına yatırılıyordu. Fakat bu yıl üyelik ücreti olan 75 TL'yi iptal etmiyorlar sadece 50 liralık alışveriş bonusu olarak verelim diyorlar. Bende otomatik fatura ödeme talimatımı iptal ettim ve kalan bonusu en kısa zamanda kullanıp kartımı iptal edip yıllarca Garanti Bankası ile olan ilişkilerimi 25 TL gibi bir ücrete tamah ettikleri için sonlandıracağım. Ve beni ararlarsa gelişmeleri buradan tekrar yazacağım.

Ahmet 649 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 18 Şubat 2016

    inatlarından ve haksız şekilde aldıkları yıllık üyelik ücretlerinden (75 TL) geri adım atmadılar. bende iptal ettirdim ve artık Bonus kart kullanmıyorum.

  • Ahmet 30 Mart 2015

    En son yine aradılar ve 60 TL bonus verelim kartınızı açalım dediler fakat tabi ki kabul etmedim. 74 TL'de verseniz kartımı açmayacağım. Ne zaman 75 TL bonus verirsiniz o zaman açtırırım kartımı. Havadan para kazanmayı bırakın artık. Çağdaş deli dumrul bunlar resmen. Vaktim olsa o 75 TL'yide mahkeme yoluyla sizden alırdım ama vaktim yok. Yani aynı masalları anlatmaya devam ediyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön