30 Nisan 2015

Garanti Bankası Bonus Kart Kapatma İşlemi!

6163775 no.lu Garanti müşterisiydim. Tüm mevduat hesaplarımın, ürünlerimin, bonus kartımın kapatılması için talimat verdim. Tüm borçlarımı peşinen ödedim. Kredi kartı bilgilerim bankanın internet şubesinde kapandı. Ancak an itibariyle bonustan alacaklı olduğuma dair ekstre aldım. Bu alacak gelecek dönem taksitleri için önceden ödediğim tutar.

Şikayetim: Ben artık müşteriniz değilim. Bana niçin ekstre gönderilmeye devam ediliyor? Hesaplarımın kapatılmadığını anlıyorum. Niçin hesaplarım kapatılmıyor?

Sistemde DASK poliçesi göründüğü bilgisini aldım. Ancak daha önceki hesap kapatma sürecinde DASK poliçesinin diğer ürünlerin kapatılması için engel teşkil etmediği bilgisini almıştım.

Umut 246 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Umut A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön