Garanti Bankası Bonus Kart İade Bedeli Sorunu!

Yilmaz Y. |

Temmuz 2013'te tur on9 adlı firmadan bonus kredi kartı ile 6400 TL bedel ile paket tatil satın aldım. Sonradan iptal ettim, iptali durumunda
14 iş günü içinde firma iade yapması gerekirken yapmadı. Garanti Bankası K.K.K. şubesindeki görevlilere başvurduğumda kredi kartı harcama iptalinin mümkün olmadığı, telefon bankacılığı ile başvurduğumda da benzer bir cevabı aldım.

Sonradan öğrendim ki karşılığında mal ve hizmet alınmamışsa kredi kartı harcamasının iptali 3 ay içinde bankaya başvuru halinde iptali mümkünmüş. Başvurularım 3 ay içinde yapılmış olmasına rağmen bankadan aldığım yanıtlar nedeniyle 6400 TL zarara uğradım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yilmaz Y.
  23 Temmuz
  21:15

  Bana ulaşılmadı herhangi bir cevap verilmedi.
  Bankada bütün iletişim bilgileri var
  ama banka sadece telefonla ulaşmaya çalışmaktadır.
  Zaten telefon görüşmelerini de aleyhine olacaksa daha önce Bankalar Birliği hakem heyetine olan başvurumda olduğu gibi sunmamaktadır.

 • 08 Temmuz
  12:12

  Müşterimiz Sn. Yılmaz Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş