06 Nisan 2013

Garanti Bankası Bonus Kart Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

06.04.2013 tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Garanti Bonus kartıma kesilen 59 TL lik hesap işletim ücretinin iadesini talep ettim. Bunun sebebinin ise kartı bana verilir iken maaş müşterisi olduğum ve benden hesap işletim ücretinin kesilmeyeceği, kesilir ise bu ücretin geri talep edilmesi halinde hesabıma geri iade edileceği idi.

Fakat bu noktada söz konusu tarihteki görüşmemde, Bahsettiğim taahüdün sözlü yapılmasından dolayı denildiği gibi bişeyin olamayacağı belirtildi telefon kayıtlarının tutulduğu bir ortamda böyle bir söz andırıcı gelmemektedir. Bu durum düzeltilmediği takdirde en yakın fırsatta kartımı kapatacağım. Şikayetçiyim.

Çağrı 22 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı18 Nisan 2013

    Garanti bankası her müşterisine yolladığı mailin aynısını bana yollayarak cevap verdi halbuki bana yapılan taahüt gereği yıllık kart ücreti alınmayacaktı bu noktada şikayetim devam etmektedir. en azından diğer bankalar(örn: Finansbank) bu tür talepler karşısında hatalarını anlayıp hesaba geri ödemede bulunuyorlar.Dediğim gibi şikayetim devam etmektedir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön