12 Mayıs 2014

Garanti Bankası Bonus Kampanyasından Puanımı Yüklemedi.

Gittigidiyordan 300 TL bir alışveriş yaptım ve bu alışverişten 25 TL Bonus ile alacağım ürün avantajlı geliyordu. Güvenli site olduğu için Gittigidiyor'u seçtim. Yüklenecek Bonus 7 Martta Yükleneceği söylendi ve 13 Martta geri alınacağı fakat 9 mart olmasına rağmen yüklenmedi.

GittiGidiyor aradım söyledim sorunu. Bunun Siteyle ilgili olmadığı ve bunun için Garanti Bankasını aramam gerektiği söylendi. Bankayı aradığımda da Kampanya katılımınız alınmamıştır. Sms görünmüyor cevabını aldım ve başlarından salladılar. Halbuki Gönderdiğim SMS duruyor saati dakikası yazıyor. Bu kadar dalavere yapmaya gerek yok. Şimdi ürünü iade edeceğim ve Garanti kartınıda iptal edeceğim bunu istiyorlar sanırım.

Gökhan 156 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan13 Mayıs 2014

    En kısa süre demişsiniz. Fakat bu kampanya 13 mart kadar son. world kart böyle bir sorun hiç yaşamıyorum. Sürekli Garantinin kampanyalarında sorun oluyor. Eğer bu kampanyalar müşteri memnuniyeti için ise Ben Hiç memnun değilim. Sizin yaptığınız tamamen adam kandırma oluyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz Gökhan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön