Garanti Bankası Bonus Kampanyasında Alışverişlerim Geçersiz Sayılıyor!

Saffet M. |

Ramazanda 50 TL bonus kampanyası çerçevesinde bonus üyesi olsun olmasın market, akaryakıt ve restorantlarda farklı günlerde yapılacak 75 TL'lik toplam 5 alışveriş şartını yerine getirmeme rağmen banka, yaptığım 5 alışverişin 3'ünü geçerli saymamaktadır. Müşteri hizmetlerini aradığımda kampanya koduyla uyuşmadığını söylediler o alışverişlerimin.

Alışverişlerimin hepsini marketlerden yaptım ve gerek sliplerde gerekse dönem içi hareketlerde koskocaman MARKET ismi yazıyor. Ne yani, markete gidip alışveriş yapmadan önce market yetkilisine "siz bonus kartın ramazan kampanyası koduna uyuşuyor musunuz? gibi bir sorumu sormam lazım? Hakettiğim bonusu istiyorum. Tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saffet M.
  09 Ağustos
  07:38

  Marketlerden yapmış olduğum alışverişler sliplerde "xxxx market" olarak geçmesine rağmen market alışverişi olarak kabul edilmedi ve ısrarla o işletmenin market olmadığı söylendi. Dolayısıyla hakettiğim bonusu vermediler. Bana bir banka görevlisi refekat etsin ben o işletmelerin market olduğunu tek tek ispat edeyim. Herşey başka bir olaya sebep olur. Bu olay da yaklaşık 6 yıldır kullandığım Garanti Bonus kartımın iptalini talep etmeme neden oldu. Hayırlısı olsun. Vermedikleri bonuslar

 • Saffet M.
  09 Ağustos
  07:34

  haklı olmama rağman mağduriyetim giderilemedi. Firmanın kullanmış olduğu ürünü iptal ettim

 • 05 Ağustos
  15:44

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.