11 Nisan 2014

Garanti Bankası Bonus Kampanyalarındaki Puanlar Yüklenmiyor Yada Erken Siliniyor.

Değişik zamanlarda Sms ile bilgilendirilip özel olarak katıldığım 4 kez *** TL Akaryakıt alana ** bonus puan türünden kampanyalarda yaşadığım ortak sorun. Puan yüklendikten sonra kullanıyorum, kullanmama rağmen aynı puan bir süre sonra kullanılmayan puan geri alım sebebi ile eksi olarak yazılıp bonuslarım eksi bakiyeye düşürülüyor. Sonra da puanla aldığım akaryakıt da ayrıca TL olarak ücretlendiriliyor.

Garanti Bankasının haklı müşteri hattına bildirsem de her seferinde aynı otomatik yanıtı alıyorum. Artık bunlar hata değil karşına muhatap bile çıkmıyor.

Mustafa 221 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı18 Nisan 2014

    Sosyal medya ve şikayetvar.com üzerinden gidince sonunda Garanti çözüm buldu ve hak ettiğim puanları yüklemeye karar verdi. Umarım bu sorunları kökünden çözerek müşterinin hafiye gibi takip yapmasına gerek kalmayacak çözümler bulurlar.

  • Mustafa 14 Nisan 2014

    Twitter üzerinden sorulduğunda hemen geri dönüş sağlıyorlar, üslup olarak da başarılı ancak Çözüm üretilmiyor maalesef, ortada sonuç yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimiz Mustafa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön