Ali B. Teşekkür Mesajı

Şikayet var sitesine yazdıktan sonra 24 saat içinde sorunum çözüldü ve gerekli bonuslar hesabıma aktarıldı. Teşekkür ederim.

Garanti Bankası Bonus Kampanya Tutarsızlığı!

Ali B. |

Garanti Bankası Bonus kartın 1 Eylül -15 Ekim tarihleri arasında 4 x 100 TL'ye 25 TL bonus kampanyasına katıldım. Mesajla katılımım ve onayı geldi. 4 defa yerine 5 defa Garanti üyesi iş yerlerinden Garanti pos cihazlarından kartı geçirmeme rağmen ve bütün iş yerlerinde Garanti afişi olmasına rağmen kartıma 25 TL yüklenmedi. Nedeni ise bu 3 Shell istasyonu kampanyaya katılmamış, sahte afiş asıyorlarmış. (Bankanın dediğine göre) Bu durumda benim suçum ne? Banka akaryakıt istasyonlarının Garanti üyesi olduğunu söylüyor, ama kampanyaya katılmamışlar. Bu durumda nasıl kampanya afişi asıyorlar ve ben daha ne yapabilirim? Kartımda olan bonusları kullanıp kartımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  24 Ekim
  19:22

  Şikayet var sitesine yazdıktan sonra 24 saat içinde sorunum çözüldü ve gerekli bonuslar hesabıma aktarıldı. Teşekkür ederim.

 • Ali B.
  24 Ekim
  19:21

  Teşekkür ederim. Keşke buraya yazmadan önce bankanızı aradığımda karşıma çıkan arkadaşlarınız da bunun çözülemeyecek kadar büyük bir problem gibi yansıtmasaydı ve buraya yazmasaydım. Ama haklı müşteri servisinden arayan arkadaşınızın yaklaşımı için teşekkür ederim. (sanırım Cengiz Beydi)

 • 22 Ekim
  09:33

  Müşterimiz Sn. Ali B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş