Garanti Bankası Bonus İptali!

Recep G. |

GittiGidiyor' dan, sanal kartımla yaptığım bir alışverişten dolayı, asıl kartıma 60 TL Bonus yüklenmiştir. Bende bonusu yaptığım bir alışverişte ayın 9 unda kullandım. 16 Mayıs'ta kartıma baktığımda Bonus hesabımın -60 TL olduğunu gördüm.

Bankayı 16.05 de aradığımda, şikayetimin değerlendirileceğini, ve 17 Mayıs'ta tekrar aramam söylendi. 17' sinde aradığımda 18 inde aramam söylendi. Sonuçta aynı bankaya ait kazanılan bir bonusu aynı banka tarafından yüklenilmesi sonucu kullandım ama mağdur oldum. Banka kendi yaptığı hatadan dolayı beni mağdur etmektedir.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep G.
  06 Haziran
  17:44

  Hayır kendi hatalarını düzelttiler

 • Recep G.
  18 Mayıs
  15:08

  İlgili şikayetimle ilgili bu gün 444 0 333 numaralı hattan Tuğba hanımla görüştüm. İlk çağrımın sonlandığını bonusu zamanında kullanmadığım için geri çekildiğini söyledi. Ama GittiGidiyor kampanyasından kendisinin verdiği bilgiye göre " Sanal kartta kazanılan bonuslar hesap kesim tarihinde asıl karta aktarılır... ." denilmektedir diyor. Daha sonra 444 0 338 i arayarak Neslihan hanımla görüştüm. O da Şikayet vara yaptığım yazılı işlemi baz aldığını söylemektedir. 16 sında yapılan aramanın bir anlamı yok:) Çok basit sorum bonusu ben asıl karta yükleyebilir miyim? Banka aslında ilk önce doğru bir işlem yapmış sonrasında hata yapmış, hatasını da 3 ila 7 iş gününde çözeceğini söylemektedir.

 • 17 Mayıs
  16:15

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş