12 Mayıs 2014

Garanti Bankası Bonus Hakkımı Vermedi.

30/04/2014g.gidiyor hoa_a_36386029istanbulelektronik0,611.229,00- tl'ye telefon aldım. Aldığım telefonun 100 tl bonus hakkı vardı, fakat Garanti Bankası bana bu bonus hakkını vermedi. Müşteri hizmetlerinin bana söylediği sanal karttan alışveriş yaptığım için bu bonusu almaya hak kazanmamışım. Kaldı ki sanal kart zaten internet bankacılığındaki alışverişlerin güvenli olması içindir diye normal karttan bende almamıştım. Ayrıca açıklamalı da bir ifade kullanılmadığı için sanal kartımı kullandım. Mağdur edilen yine ben oldum. En kısa sürede kendileriyle olan olan bütün bankacılık işlemlerimi, kredi kartı ve vs. tüm hesaplarımı kapatacağımı belirttim.

Cumali 193 Okunma

Cevaplar

  • Cumali24 Mayıs 2014

    Evet benimle iletişime geçildi. Hakkım olan 100 tl bonusumu sanal kartımla alışveriş yaptığım için veremeyeceklerini belirtdiler.Bende internet üzerinden ,gerçek kartımla alışveriş yapmaya teşvik ettiğiniz için sizin güvenliğinizden şüphe duyuyorum dedim ve banka ile olan tüm ilşkimi keseceğimi kendilerine belirttim.Bu durumda insanların paralarının güvenliğinin olmayacağını açıkladım. İnternet üzerinden yapılan hiç bir alışverişimizi gerçek kartla yapmamamız gerektiğini anlattım.Haberimiz olmadan kredi kartı hesabımızdan para çekilirse ne olacak dedim..Kendileri, uygulamamız böyle dedi Ve paramı vermediler.

  • Cumali12 Mayıs 2014

    Ben sizinle telefonla 3 defa bu konuyu konuştum ama malesef bana olumlu sonuç gelmediği gibi sanki ben hatalıymışım gibi bir tavırla , sanal kartınızı kullanmasaydınız denildi.Yani sanal kart sanki garanti bankasına ait değilmiş gibi konuşmalar , ifadeler v.s .İnternet bankacılığında sanal karttan alışveriş yaptım ve hakkım olan 100 tl bonusumu bana kullandırmadınız . İnsanları böyle saçma konularla, oyunlarla madur duruma düşürüyor ve haklı iken haksız konuma malesef bir türlü düşen müşteriler oluyoruz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz Cumali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön