17 Ekim 2015

Garanti Bankası Bonus Geri Alımı!

Garanti Bankası'nın nerede ise aynı tarihlere ve niteliğe sahip iki kampanyasındaki kafa karıştıran bilgi nedeni ile kartıma yüklenmiş olan bonus geri alındı. Okula dönüş kampanyası olarak bildiğim kampanyaya katılmak için kazan yazıp gönderirken 50 TL bonus kampanyası için ise okul yazıp kampanyaya katılmak gerekiyormuş.

Ben Katıldığım kampanyanın sloganının okul ile alakalı olduğunu bildiğimden bonus kullanımı için geçerli sürenin ne olduğunu kontrol için girdiğimde okul yazıp gönderilen kampanyanın ayrıntılarını görünce katıldığım kampanyanın o olduğunu sandım. Birbirine bu kadar benzeyen ve tüketicinin yanıltılmasına sebep olabilecek nitelikteki kampanyalar yüzünden şikayetçiyim.

Tarık 35 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Tarık Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön