28 Temmuz 2015

Garanti Bankası Bonus Genç Ramazan Bonusunu Yüklemedi!

Kampanya bilgisi bana mesaj ile iletildi. Ekteki resimde de görüldüğü gibi kazan yazıp 3340'a mesaj attım ve yine ekteki resimde olduğu gibi kampanyaya katılımın gerçekleştiğini söyleyen mesaj ile bilgilendirildim. Bonus yüklenmediği için Alo Garanti'yi aradım ve şu cevabı aldım: "Kampanya katılım mesajı yanlış gönderilmiş. Bu yüzden yükleme yapılamaz."

Şimdi soruyorum; bilgi mesajını, katılım onayı mesajını kim gönderdi? Madem Bonus Genç ile bu şekilde katılamıyorum niye beni yanlış bilgilendiriyorsunuz? Bir şekilde yanlış mesaj attım neden kaydınız alındı diye mesaj gönderiyorsunuz? Hak ettiğim Bonus'umun yüklenmesini istiyorum! Bonus kazanamayacaksam kapatın gitsin kartı ne işime yarar?

Uğur 88 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Uğur T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön