27 Nisan 2013

Garanti Bankası Bonus Genç Kredi Kartı Teknik Problemlere Sahip!

Bir haftadır yeni ürününüz Bonus Genç Kredi Kartını kullanmaktayım. Ancak bu kart, bazı temel teknik problemler barındırıyor. İnternetten 3D Secure ile alışveriş yapmak istediğimde sistem kartımı kabul etmiyor, şifre sayfasına yönlendirmiyor, cep telefonuma güvenlik SMS'i gönderilmiyor.

Aynı şekilde, Garanti Kredi Kartlarına taksit yapan alışveriş sitelerinde kartım Garanti Kredi Kartı olarak tanınmıyor, bonus kazanmıyor, sistem taksit seçeneklerini uygulatmıyor. Apple iTunes Online Müzik Mağazasına kartımı tanımlatmaya çalıştıştığımda sistem bana "Bu Kart Türkiye'de kullanım için geçerli bir kart değildir. " uyarısı veriyor. Bu kartın temel teknik problerinden sıkılmış, bıkmış durumdayım.

Özgün 386 Okunma

Cevaplar

  • Özgün 28 Nisan 2013

    Gözünüzü seveyim, bana cevap maillerini gönderen adamları gösterin. Yemin ediyorum, öpmek istiyorum onları. Bu kadar açıklayıcı, yardımcı olan mailler dünyanın hiö bir müşteri hizmetlerinde yaşanmaz. Ne halta yarıyorsunuz, çok merak ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön