22 Ocak 2016

Garanti Bankası Bonus Flash Yanıltmacası!

Yılbaşına özel 60 TL’ye varan Bonus fırsatı! İsimli kampanyaya Bonus Flash uygulaması üzerinden katılıp 60 TL Bonus kazandım. Bonus kullanım tarihlerini 03-14 Ocak 2016 olarak belirlenmiş. Ancak 15 Ocak 2016 tarihinde alışveriş yaparken kasiyere Bonus kullanmak istediğimi kontrol etmesini istediğimde 80 TL mevcut olduğunu söyledi, bende tamamını kullandım.

Ertesi gün kartımda - 57 TL Bonus görünmeye başladı. Gününde kullanmadığım için geri almışlar. Zamanında geri alım yapılmaması beni mağdur etmiştir. Hiçbir bankada yaşamadığım bu sorunun çözülmesini talep ediyorum. Bonusu zamanında kullanılmazsa geri alacaksanız sizin de zamanında geri almanız gerekir. Çözülmezse BDDK'ya ileteceğim.

Seda 94 Okunma

Cevaplar

  • Seda'nın Teşekkür Mesajı25 Ocak 2016

    Sorun giderildi, hızlıca çözüme yönelik olarak aksiyon aldılar. Haklı müşteri hizmetleri bu anlamda haklılığı onayladı. Umarım artık bu tür sorunlar yaşanmaz. Teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Seda H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön