Garanti Bankası Bonus Flash Total Akaryakıt Kampanyası...

Ahmet Ö. |

Bonus flash uygulamasında Total akaryakıt kampanyasına dahil olan üye iş yerleri ile ilgili haritada en yakın konuma yönlendirdiği istasyondan akaryakıt satın aldım ancak, üye işyeri başka bankaya ait Bonus üye işyeri olduğundan yaptığım alışveriş kampanyaya dahil edilmedi. Akaryakıt önce satın alınıp ödeme sonrasında yapıldığından işlemin iptali de yapılamamaktadır. Bonus flash uygulamasının kampanya üye işyeri olmayan akaryakıt istasyonuna yönlendirmesi ve uygulama hatası olması sebebiyle satın alınan akaryakıtın kampanyaya dahil edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Mobil Bankacılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  20 Ocak
  20:03

  Konu ile ilgili görüşme yapılmıştır, ancak sorunum ile ilgili çözüm üretilmeden kampayanın bitimine müteakip benden tekrardan çağrı merkezini arayıp müşteri memnuniyeti amaçlı belki kampanyadan faydalandırılabileceğim fakat kesin olmadığı bildirilerek talebimi kapatmak istemektedirler.

 • 18 Ocak
  10:49

  Müşterimiz Sn. Ahmet Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş