Garanti Bankası Bonus Flaş Uygulaması Yanlış Bilgilendirme!

S.burak B. |

Opet Bonus kampanyasında 01/07-15/08 tarihleri arasında 4 adet 100 TL ve üzeri işleme 50 TL bonus kampanyasına katıldım. Bonus Flaş uygulamasından en son 12/08 tarihinde kontrol ettiğimde 5 adet işlemim görünüyordu ve "Tebrikler, kazandınız! " yazıyordu. Fakat dün Opet istasyonuna gittiğimde bonus puanım olmadığını söylediler. Kampanya bittikten sonra işlemlerimi kontrol ettiğimde bu sefer 1 işleminin yapılmadığı yazıyordu bonus flaş uygulamasında. Sürekli olarak kampanyalarınızdan faydalanıyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Bonus flaş uygulamasında yazan kazandınız yazısından dolayı bir daha 100 TL alışveriş yapma gereğinde bulunmayıp 90 TL tutarında işlem yaptım eğer işlem yapılmadı uyarısını kampanya tarihi geçmeden yazsaydı 100 TL olarak işlemi gerçekleştirirdim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  11:30

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş