Hasan A. Teşekkür Mesajı

Bonusu yukledğiniz için teşekkür ederim

Garanti Bankası Bonus Flaş Uygulaması!

Hasan A. |

Benim şikayetim Garanti Bankası'nın Bonus Flaş uygulaması ile ilgili. Geçen hafta bu uygulamayı indirdim ve ilk 100 Liralık market alışverişine 20 TL Bonus kampanyasına katıldım. Daha sonra kampanyanın nerelerde olduğunu ilgili uygulamanın yönlendirmesi ile buldum ve gidip oradan alışverişimi yaptım. Hatta 80 lira tutmuş olmasına rağmen gidip 20 liralık daha alışveriş yaptım faydalanmak için. Ama gel gör ki benim Bonus yüklenmemiş sebebi de ilgili Bim marketlerinin bu kampanyadan muaf tutulması imiş. Şimdi soruyorum, e o zaman ne demeye bu market kampanyaya kayıtlıdır diye gösterip beni yanlış yönlendirmeyle mahrum ettiniz?

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan A.
  22 Aralık
  12:26

  Bonusu yukledğiniz için teşekkür ederim

 • Hasan A.
  14 Aralık
  20:56

  Bankanın şikayetbirimi tarafından Aralığın 14'üne kadar bonuslarımın yüklenmesini beklemem söylendi. Ama bugün itibariyle bonuslarım yüklenmemiştir. Şikayetim hala devam ediyor. Bilginize

 • 09 Aralık
  09:33

  Müşterimiz Sn. Hasan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş