01 Şubat 2016

Garanti Bankası Bonus Card Üyelik Aidatı İadesi!

Her sene olduğu gibi haklı müşteri hattını arayıp 30 Ocak 2016 hesap kesim tarihli ekstreme yansıtılan 85 TL yıllık kart üyelik aidatının Bonus olarak yüklenmesi talebim 15 senedir kabul edilmesine rağmen böyle şeylerin kampanyalarla olduğu şu anda böyle bir kampanya bulunmadığı gibi tutarsız bir nedenle kabul edilmemiştir. Bilginize sunuyor yardımlarınızı bekliyorum.

Seda 28 Okunma

Cevaplar

  • Seda 07 Şubat 2016

    Kredi Başvuru kart değişimi gibi benim basvurum olmadan günde en az 2 kere aranirken ilk defa paylaştığım bir şikayete rağmen 6 gün geçmesine rağmen hâlâ aranmadim. Ne bekleniyor acaba ya da gösterdiğiniz hassasiyet ve ciddiyet bu kadar mı?

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Seda E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön