Garanti Bankası Bonus Card Kullanalı 1 Yıl Olmadı Yıllık Kart Ücreti Aldılar.

İsmail D. |

Sizin maaşlı müşterinizim ve bonus card kullanıyorum daha kartımı kullanmaya başlayalı 1 yıl olmadı bile siz benden 75 TL kart ücreti kestiniz siz adı üzerinde değil mi bunun yıllık kart aidattı diye daha 1 yıl olmadı nasıl kart ücreti kesiyorsunuz ki onu da bırakın sizin maaşlı müşterinizim 4440333 aradım her defasında bana kart aidatının geri verilmeyeceğini söylediniz. Ben 3 yıldır Akbank axess kullanıyorum hiçbir şekilde bende ne card aidatı nede buna benzer bir ücret almadılar. Siz daha kendi maaşlı müşterilerinizden daha 1 yıl olmadan kart aidatı alıyorsunuz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail D.
  12 Mayıs
  11:31

  Yetersiz bilgi sizinle çalışılmaması gerek kapatsın bütün herkes kartlarını kendi maşlı müşterinize bile bu şeklide davarnıyorsunuz

 • 05 Mayıs
  14:00

  Müşterimiz Sn. İsmail D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş