Garanti Bankası Bonus Bir Türlü Hesabıma Yatırılmadı.

Musa K. |

Bankanızın 1-30 haziran tarihleri arasında GittiGidiyor ile düzenlediği bonus kampanyasına mesaj ile katılımda bulunup alışveriş yaptım, kazanılacak olan bonusların 9 temmuz tarihinden itibaren yatırılacağı belirtilmesine rağmen yatırılmaması ve 15 temmuz son tarih olması sebebi ile müşteri hizmetlerini aradım.

Çıkan yetkili inceleme yaptı 3 iş günü içinde tarafıma geri döneceğini belirtti. Bugün itibarı ile zaten 2 iş günü kalmış durumda ve halen yatırılan bir bonus yok, kampanya dahilinde kazanılmış olan bonusun zaman aşımına uğramadan en kısa sürede yatırılmasını rica ediyorum. Bu kazanılmış olan bir haktır, lütfen bankanız gereğini yerine getirsin.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa K.
  21 Temmuz
  02:14

  Müşteri temsilcisi diyorki sanal karttan alışveriş yapmışsınız o sebepten puanı ona yükledik.1)İyide ödeme extresi asıl kartamı sanal kartamı geliyor 2)sanal kartın kullanmamızın gerçek ve tek amacı güvenlik değilmi? 3)Madem bonuslar kartlar arası aktarılabiliyor neden müşteri temsilciniz bunu söyleme gereği duymuyor?

 • 14 Temmuz
  13:29

  Müşterimiz Musa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş