07 Mart 2016

Garanti Bankası Bloke Gelen Hesap Bir Türlü Açılamıyor.

Eski bir KYK borcumdan dolayı banka hesaplarıma ve kredi kartlarıma e-haciz blokesi geldiğini öğrendim. Bunun üzerine hemen vergi dairesine giderek borcumu ödedim. 04.03.2016 tarihinde vergi dairesi hesaplarımdan blokenin kalktığını teyit etti. 07.03.2016 tarihinde diğer banka hesaplarımı ve kredi kartlarımı kullanabiliyor olmama rağmen Garanti hesabımın hala blokeli olduğunu gördüm. Telefon bankacılığından kesinlikle yardımcı olmadılar, şubeye gittiğimdeyse vergi dairesinden yazı getirmemi istediler. Ancak vergi dairesini arayıp borcumun olmadığını teyit ettirdiğimde genel müdürlüğe yazı yazacaklarını söylediler. Diğer hesaplarımda problem olmadığı için hatanın Garanti'den kaynaklandığını düşünüyorum. Bu süreçte Garanti çalışanları sorun çözücü bir tutum benimsemedi ve hala da hesabımı ne zaman kullanabileceğim konusunda somut bir bilgi verilmiş değil.

Kubra 80 Okunma

Cevaplar

  • Kubra13 Mart 2016

    Sorunum nihayet çözülmüş olsa da bana yaşattığınız gereksiz mağduriyetten ötürü hesabımı kapattım. Özür bile dilemediniz. Bir daha sizinle çalışmayacağımı sevinçle bildiririm.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Kübra B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön