08 Temmuz 2013

Garanti Bankası Birinci Yarı Yıl Hesap İşletim Ücretinin Devamı Gelecek!

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım maaş hesabımdan 50 TL para çekilip, açıklama olarak da 1.yarıyıl hesap işletim ücreti yazılmış. Yani 2. si de olacak ve belki kaç tane daha.

Ayla 80 Okunma

Cevaplar

  • Ayla09 Temmuz 2013

    Bankanın bana yaptığı açıklama; Bankalardaki vadesiz hesaplar, yüksek miktarda nakit taşıma sorununu ortadan kaldırırken, günün her saatinde ATM’ler aracılığıyla nakit çekme, banka kartları aracılığıyla alışveriş ve ödeme yapma gibi avantajlar sağlamakta, zaman kazandırarak hayatı kolaylaştırmaktadır. Bu hesaplar sayesinde, şubelerin yanı sıra İnternet Şubesi ve Alo Garanti üzerinden, her türlü bankacılık işlemi kesintisiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bankalardaki tüm vadesiz hesaplar için açma, kapama, işletme ve arşivleme işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda bu hesaplar, 7 gün 24 saat sizlerin kullanımına hazır tutulmaktadır. Güvenli bir şekilde ve her geçen gün artan bir kaliteyle bu hizmetlerin sürdürülebilmesi için, teknoloji ve insan kaynağı tabanlı ciddi maliyetlerin ortaya çıktığını belirtmek isteriz. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda iki defa yansıtılan hesap işletim ücreti, size sunduğumuz bu hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır.

  • Ayla09 Temmuz 2013

    Kredi kartımdan yıllık üyelik bedeli olarak 65 tl kesilmesi yetmiyormuş gibi bir de hesabımdan keyfi para kesilmesi anlaşılır şey değildir.Bu bankanın iyi niyet sınırlarını aştığını düşünüyorum.Kendimi resmen izinsiz bir şekilde cebimden para alınmış gibi hissettim.Hiç hoş değil.Bu durum olumlu gelişmezse derhal tüm hesaplarımı,kredi kartımı iptal edeceğim.Zira mantıklı olan bu.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön