20 Nisan 2016

Garanti Bankası Bireysel Müşteri Yöneticisi!

Bankanızda bugün işimi halletmeye gittiğimde sıra numarası alarak sıramı beklemeye geçtim. Sıradayken Bireysel Müşteri Yöneticiniz olacak bayan gözlüklü bayan adını bilmiyorum gerek de yok zaten ona gelmeyeyim diye dua ediyorum gerçekten çünkü çok isteksiz ilgileniyor benimle. Bana özel olarak mı bilmiyorum ama her defasında bana bunu yapıyor.

Ben müşteriyim ve benim her soruma içten gelerek cevap vermek zorunda hal ve hareketleri de bunu göstermesi lazım bu 1 değil 2 değil birkaç kez oldu. Yine bugün bankada kredi ödeme planını değiştirmeye gittiğimde yardımcı oldu bana ve bana sonra dedi ki size kredi verme mi ister misiniz dedi, bende şu anlık düşünmüyorum ama birkaç ay sonra düşünebilirim cevabını verdi, gözlüklü hanımefendi de bana şu an alabilirseniz alabilirsiniz ama daha sonra çıkmama ihtimali var dedi.

Defacto 61 Okunma

Cevaplar

  • Defacto21 Nisan 2016

    Dünkü yazımın devamı... . Ödeme şartlarını bana söyler misiniz dedim hanımefendi de söyledi sağ olsun ve ben şu an düşünmüyorum ama çekeceğim zaman söz gelip sizden alacağım dicektim ama hanımefendi lafı ağzıma tıkadı sağ olsun. Tamam o zaman oyalama beni al kimliğini dedi. Böyle davranma şekli olur mu Allah aşkına. Ben ne zaman gelsem isteksiz isteksiz ilgilenmeler falan hep böyle o kadın. Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Kredi Çekmece gelince ne güzel yaklaşıyorlar ama almak istemeyince sanki atkadaşıymışım gibi davranıyorlar. Tek ben değil birkaç arkadaşım da şikayetçi o kadından haberiniz olsun.

  • Defacto20 Nisan 2016

    ... ... Ödeme şartlarını bana söyler misiniz dedim hanımefendi de söyledi sağ olsun ve ben şu an düşünmüyorum ama çekeceğim zaman söz gelip sizden alacağım dicektim ama hanımefendi lafı ağzıma tıkadı sağ olsun. Tamam o zaman oyalama beni al kimliğini dedi. Böyle davranma şekli olur mu Allah aşkına. Ben ne zaman gelsem isteksiz isteksiz ilgilenmeler falan hep böyle o kadın. Lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum. Kredi Çekmece gelince ne güzel yaklaşıyorlar ama almak istemeyince sanki atkadaşıymışım gibi davranıyorlar. Tek ben değil birkaç arkadaşım da şikayetçi o kadından haberiniz olsun.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Mert H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön