Garanti Bankası Bireysel Müşteri Temsilcileri Çok İlgisiz.

Umut G. |

İzmir Kordon Garanti Bankası şubesinde görevli iki müşteri temsilcisi bayan benden başka bekleyen hiçbir müşteri olmamasına rağmen yarım saat karşılarında ayakta dikilmemden de rahatsız olmayarak müşteri ilişkileri nasıl olmamalı hususunda ders verdi. Oysa ki konut kredisi için yenilenen ödeme planımı imzalayacaktım ve bu iş 1 dakika sürdü. Kaldı ki üst katta bu işe bakan biri daha varmış. Sorma zahmetine girseler yarım saat işimden gücümden olmayacaktım. Ayrıca bu bayanlardan bir tanesinin ilgilenmekte olduğu bir müşteri için bir ara ikisi birden seferber oldu da bana "ne vardı?" diyen olmadı. Ben de ingilizce biliyorum. Sanırım suçum TC vatandaşı olmak.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut G.
  17 Temmuz
  14:44

  amacım personel hakkında işlem yapılması değil. Personelin hatalı davrandığını anlaması. Bunu benim anlamam ise ancak personel tarafından dilenecek özür ile olur. Sistemlerinizi kurarken salt ceza-ödül üzerine kurmayın. Biraz düşünün

 • 12 Haziran
  09:24

  Müşterimiz Umut G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş