Garanti Bankası Bireysel Kredi Hesap İşletim Ücreti

Murat D. |

Çok acil ihtiyaçtan dolayı kredi çektim. Nereden bileyim ocağıma incir ağacı dikeceklerini? Meğersem altı ayda bir 58 tl hesap işletim ücreti istiyorlar. 60 ay vadeli çektim. Yani beş sene senelik 116 tl çolumun çocuğumun rızkından vereceğiz. Bilgi verilmedi. Bizim de cahilliğimize geldi. İki tane otomatik ödeme verin almayalım hesap işletim ücreti diyorlar. Biz de para ne gezer? Zar zor ödüyoruz kirayı elektriği suyu.

Krediyi zor ödüyorum. İşletim ücretini nasıl ödeyeyim? Bankanın da çok umrunda sanki. Rabbim benim gibi ihtiyaç sahiplerinin yardımcısı olsun.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  28 Mart
  09:22

  kredimi ödeyince bidahada garanti bankasının yanından geçmem

 • Murat D.
  26 Mart
  09:56

  yazmışlar cevabı hiç çeneni yorma ne yaparsan yap bu para yasal keseriz diyorlar.herkesten kesiyoruz diyorlar benimde anlamadığım hesapta para olandan kes kredi çekmiş borç kapatacak garibandan kesmek adaletmi hakmı yasalda olsa insan kabullenemiyor bu durumda son sözüm garanti bankasından kredi çekeceğime galatakulesinden atlamayı tercih ederim burda garanti çalışanlarına sözüm yok sadece sisteme bu sistemi bize dayatanlara

 • 24 Mart
  11:26

  Müşterimiz Murat D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş