20 Ocak 2014

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik İptalinin Sağlanmaması

Bugün bireysel emeklilik iptalinin sağlanmasını istedim. Bana tarafınızdan geri dönüş yapıldığı sırada bu bilgiyi temsilcinize ilettim. Kendisinin tavrını tutumunu hiç beğenmediğimi ayrıca vurgularım. Bana iptal olduğunda ödemiş olduğum 500 tl tutarındaki paramın geri iade yapılmayacağını istediğim yere de şikayet edebileceğimi vurguladı. Bu konuda kesinlikle paramın iadesini istemekteyim.

Bana en kısada bu konuyla ilgili bilgilendirme yapılmasını istiyorum. Her seferinde çağrı atarak aramamı sağlıyorsunuz bu sefer siz ararsınız çağrı bırakmazsınız diye umuyorum.

Songül 156 Okunma

Cevaplar

  • Songül 21 Ocak 2014

    Şu çağrı bırakma olayını ne zaman bırakmayı düşünüyorsunuz? İki saniye çaldırıp kapatmakta ne demek ?

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Songül Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön