13 Şubat 2014

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik!

2013 yılı nisan ayında Garanti Bankasında bireysel emeklilik sistemine üye oldum. 6 ay ödemelerimi yaptıktan sonra hesabımı dondurdum ve maddi olarak zorlandığım zaman da bireysel emeklilik sistemindeki paramı çekmek istedim fakat müşteri temsilcisi paramı şimdi çekersem 739 lira kesinti diğer adıyla cayma cezası ödeyeceğimi belirtti.

Zaten benim toplam ödemem 720 liraydı! buna itiraz ettim. Fakat müşteri temsilcisi bana sözleşme kurallarının böyle olduğunu söyledi. Buna istinaden ben de Garanti Bankasıyla yaptığım sözleşme örneğini istedim 2013 kasım ayından beri bankayı da 6 kez aramama rağmen sözleşme örneğim gelmedi.

Ferhat 226 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Ferhat S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön