02 Eylül 2015

Garanti Bankası Bir Yıldan Uzun Süredir Kullanmadığım Kartıma Aidat Kesintisi Yapılmış.

Geçen yıl 8. Ayda yapılandırma yaptığım ve talep oluşturduğum halde açtırmak istediğim halde açtıramadığım kullanamadığım kredi kartıma 26.08.2015 tarihinde aidat adı altında haksız/hukuksuz para kesintisi uygulanmış.

Garantiyi arıyorum telefondaki arkadaş iade olur ya da olamaz diye net cevap veremiyor. Kartımı iptal ettirdim ve bir daha garanti ile kesinlikle çalışmak istemiyorum. 75 lira ne beni fakir eder ne de sizi zengin eder ama bir otomobil satışçısı olarak Garanti Bankası'na ayda minimum 30-35 arası taşıt kredisi gönderdiğime pişmanım, bir dahada müşterilerime kesinlikle Garanti'den kredi kullandırmayacağım.

İbrahim 36 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı02 Eylül 2015

    24 saat geçmeden iletişime gectiler. teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Mustafa Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön