19 Şubat 2015

Garanti Bankası Bir Senelik Krediye İki Sigorta Poliçesi Düzenlemiş.

31.08.2009 tarihinde Garanti Bankası Kartal/ Maltepe şubesinden kredi kullandım, sigorta bedeli olarak tarafımdan 202,78 TL tahsil edildi.

Kredimi 05.07.2010 tarihinde kapattım. Banka tarafıma 31.08.2010 tarihinde tekrar sigorta poliçesi düzenlemiş. Bunca zaman sonra Collecturk vasıtası ile tarafımı her gün arayıp taciz ediyorlar. Konu ile ilgili kartal/maltepe şubesine dilekçe verdim, defalarca haklı müşteri hattını aradım, fakat bir sonuç alamadım.

Konunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Ayhan 214 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı13 Mart 2015

    Uzun bir süreç sonunda sorunu çözebildiler. Geriye kalan, Collecturk tarafından rahatsız edilmem, kaybedilen zaman ve telefon konuşma tutarları oldu. Bir özür mesajı bile atılmadı. Teşekkürler Garanti ve Garanti Emeklilik.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Ayhan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön