Garanti Bankası Bir Kağıt Parçası İçin 70 TL!

Ali A. |

Geçmiş yıllarda Garanti Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmiştim. 12.02.2015 günü Kars Şubesinden çekmiş olduğum kredinin bilgilerini
içeren bir belge istediğimde benden 70 TL talep ettiler. 70 TL'nin neden istendiğini sorduğumda 67 TL'sinin komisyon olduğu söylendi. Yani bir banka yıllarca kendisiyle çalışmış müşterisinden 70 TL istemesi normal mi? Ayrıca ben kredi çektiğimde İstanbul da idim, şimdi ise Kars'ta görev yapıyorum ancak bankacı arkadaşlar git İstanbul'a oradan al belgeni o zaman dediler. Yani 70 TL vermezsem İstanbul'a gitmem gerekiyormuş.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  13 Şubat
  18:20

  Beni banka aradı ve 50 TL istiyorlar halen. Bu uygulama başka bir bankada yok ben sadece bu bankada gördüm böyle bir şey. Böyle bir madde yok ki kanunda, bu parayı isteme sebepleri acaba vazgeçirmek mi bizi?

 • 13 Şubat
  11:50

  Müşterimiz Sn. Ali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş