Garanti Bankası Bir Banka Almayacağım Dediği POS Ücretini Ne Sebeple Alır?

Muhsin Ertuğrul B. |

Akbank Mobil POS ücretini şikayet ettiğim Garanti Bankası daha iyi hizmetler sunacağını söyleyerek beni İstanbul'dan arayan bayan sadece aylık 25 TL alacaklarını ve düşük ciro ücreti olarak 1000 TL geçersem hiç bir ödeme almayacaklarını belirttiler. Üstüne basa basa sordum hiç bir zaman ama değil mi dedim.

Kapatırım dedim başka bir ücret görürsem. Tekrar tekrar söylememe rağmen bugün ciroyu geçtiğim halde 35 TL çektiklerini gördüm. Sevgili Garanti Bankası bir hanımla ısrarla yaptığım görüşmeyi bulup kayıtlardan 25 TL anlaştığımı görüp. Benim haksız yere kestiğiniz ücretimi iade ederseniz sevinirim. Aksi halde Akbank gibi sizi de ertesi gün kapatacağım.

Etiketler :

Pos Komisyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhsin Ertuğrul B.
  28 Mart
  11:59

  Kendi hataları yüzünden iki haftamı çaldılar

 • Muhsin Ertuğrul B.
  18 Mart
  12:16

  Birbirlerinden haberleri yok evet aradılar ama çözüm yok hala ; kendileri bile müşteriye ne söylediklerini ne sunduklarını bilmiyorlar;

 • 18 Mart
  12:02

  Müşterimiz Muhsin Ertuğrul B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş